Üretim

1500m² Elektronik Modül üretim, 1300m² Armatür üretim , 600m² pano üretim ve 800m² mekanik üretim olmak üzere toplam 4200m² üretim alanına sahibiz. Depo, showroom, Ar-Ge ve Ofislerimizle birlikte toplam kapalı alanımız 18.000m².

Elektronik Modül üretimde sahip olduğumuz kapasite ve teknoloji ile Türkiye de sayılı firmalar arasındayız. Bu kapasiteyi kaliteyi arttıracak olan Automatıc Optıcal Inspection, Solder Paste Inspectıon, X-ray cihazı, Conformal Coating hattı, BGA re-work station ve Dry Cabinet gibi teknolojilere sahip tesisimizde SMD dizgi de 300K cph, THT dizgide 70K cph olmak üzere toplamda 370K cph üretim kapasitesi mevcuttur. Elektronik Modul üretimde ilgili eğitimlerini almış (IPC ,ESD gibi) personel istihdam etmekteyiz. Elektronik üretimde alanlar ve personel kıyafetleri esd şartlara uygun olarak dizayn edilmiştir.

Armatür üretimde tasarımları kendi bünyemizde yapılmış olan tüm ürünleri üretebileceğimiz şekilde üretim hatlarımız mevcuttur. Mevcut üretim hatlarımıza, Lens Montaj Makinesi, Elektrikli Tornavidalar gibi ürüne özel otomasyon ekipmanları entegre edilmiştir. Bu bölümde gerekli montaj teknikleri eğitimlerine sahip personel istihdam etmekteyiz.

Pano üretim departmanında Yurt içi ve Yurt dışı benzin istasyonlarına ait kendi tasarımız fiyat pano üretimlerini otomasyon destekli üretim hatlarımızda üretmekteyiz. Bu bölümde gerekli montaj teknikleri eğitimlerine sahip personel istihdam etmekteyiz.

Mekanik Üretim kendi ürünlerimize ait kasa ve diğer mekanik aksanlarını Lazer Kesim ,CNC ile üretimleri yapılmaktadır. IP sınıfındaki ürünler için gerekli uygulama bu bölümde özel ekipmanlar ile yapılabilmektedir.logo

Mars Power

NYXX

Assan Uygulama

App Store Assan

Google Play Assan

E-Bülten Aboneliği

Kampanya, duyuru, yeni ürün e-bülten almak için kayıt olun.

Copyright © ASSAN ELEKTRONİK İMALAT PAZ. SAN. ve TİC. A.Ş.
|    WEB : FLOW