Tarihçe

1980 de endüstriyel elektronik cihazlar üreten küçük bir firma olarak kurulduk.

1990 yılından itibaren LED panel, dijital meydan saatleri, LED destekli TV stüdyo dekorasyonları, LED enformasyon ve skor panolarını üretim gamına ekleyip LED’i yoğun olarak kullandık.

2002 yılından itibaren ise geleceğimizi tamamen LED’e kurgulayıp LED aydınlatma modülleri imalatına da başlayıp, endüstriyel elektronik alanından çekildik. Tüm bilgi, beceri tecrübemiz ile LED’e odaklandık.

Fabrikamızın SMD ve Radyal üretim bandı kurşunsuz üretim teknolojisine sahiptir. Üretim kapasitemiz 360.000 pph olup tüm ürünlerde kullanılan malzemeler dünyaca kabul görmüş, menşei belli ve belgeli, kalitesi onaylanmış markalardan titizlikle seçilmektedir. LED konusunda sürekli araştırma yapıyor, gerektiğinde üretici firmaların AR-GE mühendisleri ile birlikte çalışarak önemli adımlar atıyoruz. Üretimlerimizin çevreye dost, insanlar için güvenli olmasına dikkat ediyoruz. Halen 400 ayrı LED ürünü imal ediyoruz. İmal etiğimiz her ürünün arkasında durduk, bu sayede hem Türkiye hem de Dünyanın sayılı firmalarının LED ürünlerindeki çözüm ortağıyız.

LED’I Türkiye’ye erken zamanlarında tanıştırarak, yıllarca aydınlatma sektörüne hizmet verdikten sonar, müşterilerimizin talebiyle 2006 yılından itibaren LED armatür üretimine başladık.

2013 yılı sonunda ortaklık sonucu, DMY Grup şirketlerine dahil olduk. Bunun sonucu olarak, şimdi yaptığımız yeni fabrika binası, makine parkı, insan kaynağı ve yeni ürün gamı için ARGE yatırımının gurunu yaşıyoruz.
logo

Mars Power

NYXX

Assan Uygulama

App Store Assan

Google Play Assan

E-Bülten Aboneliği

Kampanya, duyuru, yeni ürün e-bülten almak için kayıt olun.

Copyright © ASSAN ELEKTRONİK İMALAT PAZ. SAN. ve TİC. A.Ş.
|    WEB : FLOW